Мої інші фотографії.

У липні 2006 року у компанії друзів я потрапив до Адигеї, у пішохідний похід. Впродовж двох тижднів ми намагались оббігти якомога більше: водоспади, Гуамську ущелину, Лаганакський хребет, навколо гори Фішт. Незважаючи на те, що дещо залишилось поза маршрутом, подивитися вдалось багато, враження залишилися дуже яскраві. Окрім вражень, залишилось також багато фотографій, деякі з яких можна побачи у наступних розділах.

Водоспади

Водоспади були однією з головних цілей нашого походу. Власно, впродовж кількох перших днів ми окрім рік та водоспадів ничого не бачили. Не враховуючи такі «дрібниці», як невеликі печери, зарості папороті, ведмежі сліди та гриби. :)

Лаганакський хребет

Як було приємно після декількох днів, що ми провели в лісах та ущелинах, опинитися вгорі, у зоні альпійських лугів, звідки нарешті було видно гори! Там були густі трави, хмари, що перевалювались через гребні гір, сніжники, та найголовніше – простір!

Околиці озера Псено-Дах

Озеро Псено-Дах розташовано у східного підніжжя гори Пшехо-Су. С іншої сторони до нього підходить відріг гори Оштен. Через перевал між цими горами уходить стежка у напрямку гори Фішт. Фішт, Оштен і Пшехо-Су – найвишчі вершини цієї частини Кавказу. Влітку нижні частини схилів гір та долини між ними вкриті яркою сочною рослинністю, місцями зберігаютьсяся сніжники.

Гуамська ущелина

Гуамська ущелина розташована на річці Курджипс між селищами Мезмай та Гуамка. Це глубока та вузька тіснина, по якій мчить бурливий потік води. В середині прошлого сторіччя уздовж цієї ущелини проклали вузькоколійну залізницю, по якій вывозили ліс. Десь з сімдесятих років ця вузькоколійка за прямим призначенням не використовується, і зараз є одним з місцевих экскурсіонних об'єктів.

Крупним планом

В Адигеї красиві не тільки пейзажі, але і те, що бачиш прямо у себе під ногами: квіти, папороть...

Туманний шлях

У передостанній день походу ми більшу частину дня йшли в тумані. Все навкруги набуло майже казковий вид. З туману з'являлись та знову зникали гори, дерева, коні…

Мої інші фотографії.