Альпклуб Универ-КЛАС

Фотоальбом

English version Русская версияОновлення:

07.02.2008
Додав "Жаб".

22.11.2006
Оновлено "Осіннє листя".

13.11.2006
Фотографії з Адигеї.

24.08.2006
Додано "Портрети тварин".

06.07.2006
Додано "Пейзажі", оновлено "Ботаніку" та "Зроблено вдома".

23.03.2006
Львівські фотографії.

29.01.2006
Українська версія Фотоальбому.

Раніше, аби показати кому-небудь свої фотографії, потрібно було для початку надрукувати їх. Потім запросити кого-небудь в гості та вручити йому в руки фотки, не пропонуючи інших засобів розважитись. Ну, або можна було піти самому в гості, захвативши з собою конверт с фотками. Коли фотографій ставало більше, носити их у конверті ставало ненезручно, і куплявся фотоальбом. З часом фотографій ставало ще більше. В одному альбому вони вже не поміщалися, тому з'являлися нові альбоми. При цьому якось само собою виходило, що знимки в одному альбомі відрізнялися від знимків у другому альбомі, частіше за все об'єктом або місцем зйомки. Потім мої фотографії почали переселятися до Інтернету. С початку їх викладали на свої сайти мої друзі та знайомі, потім я навчився робити це сам, аж ось, з'явився цей Фотоальбом на сайті альпклубу Універ-КЛАС. Тепер, замість того, аби тягати у рюкзаку некілька альбомів, я роздаю адресу цієї сторінки. Шуткую, авжеж - вже ніхто не носить альбоми, носять "носії інформації" і показують фотографії на компьютері. Але все ж знаходятся люди, які час від часу перегортають сторінки цього Фотоальбому.

Сергій Сосницькій,

Жаби

Осіннє листя

Адигея

Адигея - це невелика автономна республіка у складі Російської Федерації. Вона розташована не у найвишчій, але, мабуть, у одній з наймальовничих частин Кавказу. Бурхливі річки з водоспадами, альпійські луки на гірських плато, вкриті снігом вершини гір.

Ескі-Кермен

Ескі-Кермен - одне з так званих печерних міст Крима. Являє собою залишки потужного середньовічного фортифікованного міста, справжня назва якого не дійшла до наших часів. Назва "Ескі-Кермен" - більш пізня, татарська, що відноситься вже не до самого міста, а до його руїн.

Крижинки

В цих мінливих та неповторних хрустких штучках під ногами можна побачити всі чи майже всі явища оптики - відбиття, переломлення, розсіювання, поляризацію...

Ботаніка

Назва науки ховає за собою абсолютно ненаучний зміст. Просто головними персонажами цих знимків є рослини.

Іній

З точки зору фізики, іній - це та сама крига, але з'являється коли замерзає не вода, а пара. Але ж виглядає він зовсім по-іншому! Як же ж не виділити цьому колюче-бархатистому диву власний розділ!

Дубровнік, Хорватія

Місто Дубровнік вважається одним з найяскравіших місць Хорватії. Його головним туристичним об'єктом є Старе Місто, в якому зберіглись будинки віком у кілька сторіччь. Обведене високим кріпосним муром, Старе Місто є своєрідним музеєм, хоча у деяких будівлях досі живуть люди.

Маєтки Харківської області

Незважаючи на війни та революції, до наших часів змогли дожити деякі будівлі, що були палацами або службовими приміщеннями у складі маєтків у XIX, або навіть у XVIII сторіччі. Більшість з них знаходяться у досить плачевному стані, і якщо найближчим часом ситуація з їх охороною кардинально не покращиться, можливо, їх скоро не стане. Навіть ті жалюгідні спроби реставрації, що іноді трапляються, вимагають оновлення вже через рік-два, не кажучи про те, що після цих реставрацій пам’ятки виглядають більш простими та кутастими, ніж первісно.

Харківські будівлі

Первісно це була "сліпа" сторінка, що була створена під розмову у форумі сайта "Харківський Турист". Але потім з'ясувалось, що її відвідує досить багато людей, то ж я вирішив вивести її з "пілілля", одночасно доповнивши її новими знимками.

Маю попередити, що тут немає знімків Госпрома, Дзеркального Струменя, чи інших "символів" Харкова. Також це не є спробою запропонувати альтернативний погляд на місто. Просто иноді, коли я проходжу повз деякі будівлі, мені хочеться їх зфотографувати, щоб задокументувати, якими вони були на цей час.

Місто Львів

Фотографії з подорожі до Львову. Спочатку я був досить розчарований тим, які в мене вийшли знимки. Але з часом я трохи заспокоївся і вирішив опублікувати деякі з них.

Музей архітектури у Львові

Після моєї поїздки до Львова враження від музея народної архітектури та побуту були найяскравішими. Напевно, я просто був морально готовий і до площі Ринок, і до монастирів, і до костьолів. А ось збірка зразків дерев'яної архітектури була для мене повною несподіванкою и вразило мене беззахісного. :-)

Музей розташовано у дуже мальовничому парку, де було б приємно погуляти навіть за відсутності експонатів. А експонатів БАГАТО. Деякі з них можна розглядати не тільки зовні, але й зсередини. Якщо підчас відвідування Львова ви відчуєте втому від вузьких завантажених транспортом вулиць, зайдіть відпочити до музею народної архітектури та побуту.

Місто Тростянець Сумської області

У невеликому місті Тростянці несподіванно місць вартих відвідування. Найголвніше (і найстаріше) - це, авжеж, Круглий Двір. Поруч із ним - палац и красиві храми. Ну, а на краю міста - мальовничий ландшафтний парк "Нескучне" с будинком управляючого та залишками Гроту Німф.

Харківські "бархани"

Незвичайна для Харківської області місцевість, розташована між Чугуївим та Печенігами. На топографічній карті вона позначена значком "бугристі піски". Дуже мальовниче місце, що нагадує мініатюрну пустелю. Почитати про цю прогулянку можна тут.

Не всім подобається

"Не всім подобається"- це я м'яко сказав. Насправді, ці знімки не подобаються багатьом людям.

Море

За відсутністю дайверських навиків та обладнання для підводної фотозйомки, мій погляд на море доволі "поверхневий". :)

Зроблено вдома

Іноді, вийти на пошуки фотосюжетів не виходить через погоду. Ще частіше - тому, що немає часу. Але, якщо пощастить, можна створити що-небудь не залишаючи квартиру.

Пейзажі

Більшість з цих знимків зроблено у межах Харківської області. З одного боку, мабуть, треба бувати і у більш віддалених місцях. А з іншого - навіть у рамках походу вихідного дня іноді вдається побачити багато красивого.

Портрети тварин

Є кілька анекдотів про те, що фотографують люди, які вперше придбали цифрову фотокамеру. Тварини - свійські та з зоопарку - одна з таких вічних тем. Я теж не зміг не викласти такі фото.

о. Кіжи, Онезьськое озеро

На острові Кіжи зібрано зразки північної російської дерев'яної архітектури. Більшість экспонатів первісно було збудовано в інших місцях, а при створенні музею були разобрані, перевезені, та знов зібрані на острові.

Гриби

Всупереч поширеній думці, гриби - це не рослини, вони складають окреме царство природи. Це може здаватись дивним, але за своїм походженням гриби ближче до тварин, ніж до рослин. Хоча, знов-таки, це абсолютно ненаукові фотографії.

Рептилії

Хотілося б, авжеж, надати у цьому розділі знимки допотопних ящерів. Чи, може, крокодила. Але, на жаль, поки що можу показати тільки вужиків та ящірок.

Метелики

Тут всі фотографії досить старі. Фотозйомка метеликів, як і будь-яких інших тварин, потребує багато часу, а мене все більше і більше приваблюють інші сюжети.

TOPCAT.RU Каталог ресурсов TopPhoto.ru - рейтинг фоторесурсов